Kameralı Sohbet-Mobil Sesli Chat, Kameralı Chat,Sesli Sohbet

SesliMy NEt Sesli Sohbet Odaları

MErhaba Degerli okurlar ve kullanıcı arkadaslar. Sitemiz uzun zamandan sonra tekrar aktif hale getirilirken içinde bulunan ve yeni katılacak olan degerli misafirlerimiz ve kullanıcılarımız olmak üzere sitemizi siz severlerimiz sayesinde yeniden eski haline getirebilecegimizden hiç şüphemiz yoktur. sizlerde bizlere destek olmak için ve site içersindeki kurallarımızı bozmadan devam ettirebilmek için sitemize davet ettigimiz dostlarımız ve arkadaslarımıza site kurallarımızı uygun bir dille anlatıp sitemizin genel özellikleri vede nasıl davranılması gerektigini unutmadan onlarada anlatmamızın bizim için bir önemli bir yeri vardır. sanal ortam diyip gecmeden tüm dünyadan her insanın real hayatında oldugu gibi o hayatı buraya yansıttıgını real hayatındaki kişilik ney ise o sekilde algılanıp degerlendirildiginide unutmamamız gerekmektedir.

Sevgilerle seslimynet iyi sohbetler diler.

  1. seslisohbet dedi ki:

    merhaba sayın seslimynet ben bir seslimynet kullanıcısı olarak eski halini cok özlemiştim suan yeniden aktif olduğunu görünce cok sevindim inşallah eskisinden daha güzel bir ortam olur hayırlısı ile

  2. Gümüş dedi ki:

    SeLam ßende Seslimy hakında bi kaç bişe yazmak istiyorum Çok site gezdim.. seslimy ailesine katılana kadar. Aile diyorum cünki aile gibi seslimy ortamı seviyeli sohbeti birbirlerine olan saygı seslimy ailemizde eglence yarışma sohbet her şey tadında Seslimy ailesine dostlarımı arkadaşlarımı davet ettim etmeye de devam edecegim seviyorum seni SESLİMY hoş sohbetler iyi eglenceler..

Bir Yorum Yazın

kameralı sohbet kameralı chat